Teslimat süresi ne kadardır?
sassofono.com.tr’de satılan tüm ürünler fabrikadan tedarik edilerek 2-4 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişlerinizi iş günleri 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.


Siparişim hangi kargo firması ile teslim edilecek?
Satın almış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketimiz Aras Kargo firması aracılığı ile yapılmaktadır.


Satın aldığım ürünler için kargo ücreti ödeyecek miyim?
sassofono.com.tr’den aldığınız siparişleriniz için herhangi bir kargo bedeli yoktur.


Satın aldığım bir ürünü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?
Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.
Satın alınmış olan ürünün veya ürüne ait ambalaj veya kutunun, kirlenmiş, ezilmiş, buruşmuş, aşınmış, çizilmiş, ıslanmış, üzerine bant veya etiket yapıştırılmış veya herhangi bir şekilde zarar görmüş olması durumunda satış aşamasında gerçekleştirilen Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği iade kabul edilmeyecektir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır.
Siparişiniz ile tarafınıza iletilmiş olan İade formunu doldurarak, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü(leri) geri göndermelisiniz. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.


Herhangi başka bir sorunuz için eticaret@sassofono.net'ten bilgi alabilirsiniz. İadelerde Aras Kargo ile gönderimler ücretsizdir, diğer kargolar ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen tarafından karşılanacaktır.Daha fazla bilgi için İade ve Değişim sayfamıza bakabilirsiniz.


İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecek. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler; iki iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bu süreç tamamen çalıştığınız bankanın iç süreçlerine bağlıdır.