SASSOFONO , tekstil sektörünün lider firması ve üreticisidir. “Başarının anahtarı verimli, disiplinli ve sistematik çalışmadır” sloganıyla 2001 yılında kurduğumuz Moda Tekstil, girişimci ruh ve cesaretle güçlendirdiğimiz SASSOFONO markası ile dünya pazarında yankılanma yolunda cesur adımlar attık. Üretim hattı, şirketin İstanbul'daki kendi tesislerinde 6.500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. Koleksiyonlar, en yüksek kalite standartlarını karşılamak için mükemmel koşullarda üretilmekte ve aynı zamanda uluslararası standartlarda Showroom'a sahip olup, zengin ürünler arasından seçimlerini daha kolay ve rahat gezebilmeleri için geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimize sunabilmekteyiz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ile yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize mümkün olan en iyi ürünleri ve ilgiyi vererek sürekli ilerlemekte ve gelişmekteyiz.

Kadınlar için elbise, etek, takım, ceket, kot pantolon, spor giyim, trençkot, kürk ve deri ceket, çanta, kemer, şapka, giysi aksesuarları ve çok daha fazlasını sunmaktayız. En son teknolojiye sahip altyapımız sayesinde başarıya ilerliyor ve şirketin temelini oluşturuyoruz. Üretimimizin kalitesini ve miktarını sağlayan teknik üretim birimleri ile güncel ekipmanlara sahibiz.

Günümüz dünyasında yenilik, oyunun adıdır. Şirketimizde modaya uygun kıyafetler ortaya çıkarmamızı sağlayan araştırma ve geliştirme departmanımız da var ve departman ayrıca müşterilerin gereksinimlerini anlamamıza yardımcı oluyor. Müşterilerimizin en küçük gereksinimlerini bile karşılamaya adapte olan uzman ve profesyonel bir ekibe sahibiz ve moda endüstrisindeki değişen trendleri yakından takip etmekteyiz.

Dünyanın önde gelen markaları ile birlikte ilerlerken yurt dışında da başarılı olmaya ve Türk modasının çağdaş imajı olmaya devam ediyoruz. 2001 yılından bu yana yaşadığımız moda anlayışı ile edindiğimiz tecrübeyle, Türk tekstil sektörünün kalıcı ve lider markası olma misyonuyla yola çıkan, şık, dikkat çekici ve zarif tasarım stiline sahip SASSOFONO, kumaş mühür içeren özgün koleksiyonlar hazırlıyoruz. SASSOFONO VIP serisine sahip ikinci bir hat olarak koleksiyonu genişlettik. Bu koleksiyonda ipek saten, ipek şifon, yoğun olarak kullanılan ipek saten kumaş desenleri SASSOFONO için İtalya'da özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. SS Club koleksiyonları, merkezinde yer alan seçkin pragmatizm anlayışının yansıması olarak kendini gösteriyor. Bu yansımanın bir sonucu olarak SS Club modelleri, sadeliği ve çekiciliği ön plana çıkaran bir vizyona sahip. Yüksek bilinirlik ile lüks markalar segmentinde tanınan ve şu anda Rusya, Ukrayna, Moldavya, Beyaz Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, ABD, Orta Doğu ve Avrupa ülkelerine ihraç eden SASSOFONO markasının mağazaları bulunmaktadır.